Davutlar Veteriner Kliniği 0553 667 57 74

Davutlar Mahallesi İstiklal Caddesi No:8/1 Kusadasi, Aydın
Cep Onaylı
Platinum
Mesaj Gönder
İş Alanları

Veterinerler

Davutlarda Veteriner, Davutlarda Veteriner Kliniği, Davutlarda Hayvan Muayene ,davutlarda Hayvan Tedavi ,davutlarda Hayvan Mama ,davutlarda Hayvan Aşı Yapımı ,davutlarda Hayvan Evde Tedavi ,davutlarda Hayvan Evde Muayene ,davutlarda Hayvan Cerrahi Operasyon, Kuşadasında Veteriner, Kuşadasında Veteriner Kliniği ,kuşadasında Hayvan Muayene ,kuşadasında Hayvan Tedavi, Kuşadasında Hayvan Mama,

Davutlar Veteriner Kliniği 0553 667 57 74 Hakkında

YENİKÖY VETERİNER KLİNİĞİ

HİZMETLER

Veteriner hekimlik alanındaki en güncel tıbbi ve akademik gelişmeleri, son teknolojileri takip eden kliniğimiz bünyesinde, muayene, aşı, mikroçip uygulaması, röntgen ve cerrahi operasyonlar gibi uygulamalar yapılmaktadır.

YENİKÖY VETERİNER KLİNİĞİ

EKİBİMİZ

Teknolojik ve bilimsel çalışma düzeyini minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için sürekli arttıran kliniğimiz, güncel tıbbi ve akademik gelişmeleri yakında takip eden veteriner hekim kadrosunu bünyesinde bulundurmaktadır.

YENİKÖY VETERİNER KLİNİĞİ

BLOG

Davutlar Kliniği olarak, web sitemizin blog sayfasında siz değerli ziyaretçilerimiz ve hayvan sahiplerinin merak ettiği konuları elen alan blog yazılarına yer verilecektir. Web sitemizin blog sayfasından güncelle yazılarımızı takip edebilirsiniz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM