Taha Tesisat 05394960302

Kazım Karabekir Mh 1003.sk No 4 Esenler, İstanbul
Cep Onaylı
Platinum
Mesaj Gönder

Taha Tesisat 05394960302 Hakkında

Şimdi Arayın

Bütün Sorularınız İçin                                                                       

 

Anadolu Yakası (0535)  716-4506

Avrupa Yakası (0539)  469-0302

(0539) 469-03-02

(0535) 716-45-06

TAHA Su Tesisat

Sektörde uzun yıllardır tecrübe sahibi olan firmamız, İstanbul içinde teknik cihazlarla kalite servis hizmeti vermektedir. Firma prensiplerimiz gereği yaptığımız tüm işlerimizde aynı yerden aynı hatayı bir daha almamak ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütmek önceliğimizdir.

Hizmet Servislerimiz

Bizleri arayan müşterilerimize bugüne kadar aynı gün içerisinde servis hizmeti vermeye gayret gösterdik. Vadedilen sürede adresinizde olup sizleri su tesisat problemlerinizden garantili bir şekilde kurtardık!
TAHA Su Tesisat İstanbul genelinde tüm ilçelerde, semtlerde su kaçağı tespiti için hazır ekipler bulundurmakta ve sizden gelen talep doğrultusunda aynı gün servis desteği sağlamaktadır. 

Cihazla Su Kaçağı Bulma

TAHA Tesisat , yapınız artık kırılmayacak bir sızıntı için evinizi kırıp dökmeyecek komple tesisat yenilemek zorunda kalmayacaksınız . Su kaçakları genelde alt komşuya damlama ve kabartılar şeklinde görülmektedir . Sudan oluşan bu sorunlara teknolojik çözümlerimizle yanınızdayız . Son sistem boru görüntüleme kameraları sayesinde artık  sorunlu bölgeyi bulmak çok kolay oldu . Eskiden olsa yapı kırılırdı onlarca fayans gittikten sonra komple bir değişim içine girerek tadilat süreci başlardı su kaçağı bulma firmamız sizleri bu dertten garantili bir şekilde kurtarıyor.

Tıkanıklık Açma

Lavabolarda, Wc lerde ve tüm giderlerde oluşabilecek tıkanıklık işlerinizde sizlere tahminsel değil cihazlarla nokta tespitleri gerçekleştirmekteyiz.

Petek Temizliği

Peteklerin çeşitli nedenlerle ısınmama sorunlarına firmamızın özel teknikleri ile yıllardır üstün performanslı çözümler üretiyoruz.

 

Pimaş Açma

Pimaş sorunları eski ve yeni her binada yaşanabilmektedir. Pimaş tıkanma gibi problemi sizde binanızda yaşıyorsanız kalıcı çözümler için hemen bize ulaşın.

Vizyonumuz

TAHA Su Tesisat firma vizyonu olarak daima eğitim teknisyenler ile su kaçağı, tıkanıklık sorunu yaşayan vatandaşlarımı ve işletmeler için uzun vadeli kulanıma uygun hatasız çözümler üretmektedir.

Bizi tesisat işlerinde tercih eden bir çok müşterimiz bilirlerki vadedilen sürede söz verdiğimiz gibi kaliteli ve üst düzey bir çalışma prensibine sahiptir firmamız. İstanbul genelinde her ilçede müşteriye sahip firmamız şikayet konusunda neredeyse sıfır düzeydedir.

32 İLÇEDE SU KAÇAĞI SERVİSİ 728 MAHALLEDE HİZMET 10 FARKLI SERVİS BİRİMİ 500 E YAKIN İŞ TAMAMLAMA

Nasıl Çalışıyoruz ?

Su tesisatınızda bir sorun yaşıyor ve hızlı, güvenilir bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız bizi arayabilirsiniz.  7/24 hizmet veren çağrı merkezime bildirimde bulunduğunuz andan itibaren konumunuza en yakın servisimize bilgi verilerek sizlere en kısa sürede ulaşması sağlanır. Ekiplerimiz müşterilerimizin sorunlarıyla ilgilenmek için tüm donanımlarıyla birlikte hazır olarak beklemektedir. Su tesisatı sorunları alanında gelişmeleri yakından takip eden firmamız sayesinde en gelişkin cihazları kullanan ekiplerimiz hiç zaman kaybetmeden, verilen adreslere intikal eder.

Öncelikle müşterilerimizin de aktardıkları bilgi ve gösterdikleri bölge üzerinde bir ön keşifte bulunulur. Su kaçağının bulunduğu bölgenin zarar verdiği bölge üzerinden ön keşif sonrasında; su kaçağı tespit cihazı ile kaçak olan bölgede su kaçağı bulma işlemi yapılmaya başlanır. Su sesine hassas bir cihaz olan akustik dinleme cihazı sayesinde klasik yöntemlerle saatler beklide günler olan, zahmetli bu çalışma dakikalar içinde pratik bir şekilde hiçbir yeri kazmaya da gerek duyulmadan bitirilmektedir. Genellikle 5-10 dakika civarında süren bu işlem ardından bölge tespit edilir ve müşterilerimiz onayı sonrasında kırma işlemi, sadece bir iki fayans kırmaya gerek kalacak şekilde gerçekleştirilir. Kırma işlemimiz maksimum bir fayans büyüklüğünde olacağından dolayı bu işlem oldukça kısa sürerek kaçak olan boruya ulaşılır. Su kaçağı olan bölge onayınız doğrultusunda işinde yılların deneyimine sahip, güven veren uzman tesisatçımız tarafından, tamir edilir. Başka kaçak olup olmadığı, onarılan bölgenin kontrolü kısa bir sürede yapıldıktan sonra, yine onayınız doğrultusunda bölgeye kapatıcı madde uygulanır. Talebiniz doğrultusunda fayans kırmadan tespit edilen bölgedeki fayansınız sağlam olarak çıkartılır, onarım yapıldıktan sonra tekrar eski haline rahatlıkla getirilebilir.

Su tesisatında, kaçak, gibi sorunlar faturalarınızın tutarını artırmakla birlikte, evinizin duvarlarında kararmalar, küflenmeler ve çatlamalar gibi problemlere de neden olmaktadır. Sadece size değil alt ve yan komşunuza, binaya da zarar verebilir. Bu tür problemlere karşı hızlı, güvenilir, pratik bir çözüm istiyorsanız teknolojiyi kullanan, uzman bir kadroya sahip, İstanbul’da yaygın servis ağı bulunan firmamızla kaliteli hizmeti ayağınıza getirerek sorununuzu çözmeye talibiz. Arayın, daha fazla başınızı ağrıtacak bir sorun olmadan en hızlı ve kesin şekilde su tesisatınızda meydana gelen probleme çözüm üretelim.

 

 

 

 

 

 

etiketler.

esenlerde tıkalı boru açma,

esenlerde petek temizliği,

esenlerde kaçak tespiti,

esenlerde su kaçağı tespiti,

esenlerde kalorifer tesisatı,

esenlerde kalorifer peteği temizleme,

esenlerde petek temizleme ustası,

esenlerde tesisatçılar,

esenlerde tesisatçı telefon numaraları,

istanbul geneli tıkalı boru açma,

istanbul geneli  petek temizliği,

istanbul geneli kaçak tespiti,

istanbul geneli su kaçağı tespiti,

istanbul geneli kalorifer tesisatı,

istanbul geneli kalorifer peteği temizleme,

istanbul geneli petek temizleme ustası,

istanbul geneli tesisatçılar,

istanbul geneli tesisatçı telefon numaraları,

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • Çok ilgili ve islerinin ehli

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

Copyright 2018 2019 | Her Hakkı Saklıdır. | ReklamımNette.CoM